Kontakt

Carl ZEISS Sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 3
61-509 Poznań
+48 61 894 78 93

info.metrology.pl@zeiss.com
www.zeiss.pl

ZEISS to międzynarodowa firma z ponad 100 letnim doświadczeniem. Współpracując z nami otrzymujesz wsparcie merytoryczne globalnej firmy, która będąc stabilnym dostawcą gwarantuje bezpieczeństwo Twojemu biznesowi. W naszej ofercie, niezależnie od potrzeb, znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla zapewnienia jakości produkcji. Wspólnie zbadamy i dobierzemy odpowiedni produkt.

Portfolio produktów ZEISS stanowią współrzędnościowe maszyny pomiarowe: stykowe, multisensorowe i optyczne, metrologia rentgenowska 3D oraz mikroskopia przemysłowa dla wielu branż m.in. motoryzacyjnej, lotniczej i medycznej. Współpracując z nami oprócz samego produktu, otrzymujesz kompleksowe wsparcie specjalistów: szkolimy, wdrażamy, serwisujemy i pomagamy zaoszczędzić. Nasze portfolio zamykają usługi pomiarowe, szkolenia metrologiczne oraz oprogramowanie. Nasze gęsto rozmieszczone centra kompetencyjne zapewniają szybki dostęp do technologii i możesz zobaczyć działanie systemów pomiarowych w praktyce. Wykonasz potrzebne pomiary, uzyskasz pomoc specjalistów i zdobędziesz dodatkową wiedzę. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przekonaj się sam podczas prezentacji systemu pomiarowego.

Nasze usługi i produkty

WSPÓŁRZĘDNOŚCIOWE MASZYNY POMIAROWE
Wysięgnikowe, portalowe i mostowe maszyny z głowicami stykowymi i optycznymi wymienianymi w trybie CNC – wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba wysokiej precyzji pomiaru.

Skanery 3D występujące w wersji manualnej, półautomatycznej i w pełni zautomatyzowanej. Zapewniające precyzyjne dane 3D z całej powierzchni części. Pomagające w kompleksowej, bezstykowej analizie wyrobów lub ich podzespołów.

Kabiny rentgenowskie 2D i przemysłowe tomografy komputerowe 3D do badań nieniszczących, do pracy na zautomatyzowanej linii produkcyjnej i pomiaru 100% produkcji lub do kontroli jakości wyrywkowej.

Optyczne i elektronowe mikroskopy do zastosowań przemysłowych: analiza czystości technicznej, analiza jakościowa i ilościowa struktur i tekstur surowców, materiałów oraz gotowych produktów.

Dzięki jednej centralnej platformie ZEISS Quality Suite masz dostęp do wszystkich usług i wariantów oprogramowania za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Możesz łatwo i intuicyjnie analizować komponenty, a tym samym zagwarantować wysoką jakość procesu produkcyjnego.

Nasze szkolenia łączą wiedzę teoretyczną z praktycznym zastosowaniem. Oferujemy kilkudniowe szkolenia na poziomie podstawowym, zaawansowanym i eksperckim. Na życzenie dostępne są szkolenia specjalne oprogramowania ZEISS. Prowadzimy też szkolenia AUKOM – ogólne szkolenia kompetencyjne z metrologii współrzędnościowej certyfikowane przez uznawane na całym świecie Stowarzyszenie AUKOM.

Chcemy być Twoim partnerem w świecie metrologii, na każdym etapie procesu produkcji. Razem będziemy budować Twój biznes, wspierając zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz. Świadczymy usługowe wsparcie aplikacyjnie i pomiarowe w zakresie: pomiarów 3D, kontroli jakości, inżynierii odwrotnej, badań wytrzymałościowych, programowania maszyn, sprawdzania przyrządów i szablonów. Dodatkowo prowadzimy lokalny serwis systemów pomiarowych.

Kontakt

Napisz do Nas

Formularz kontaktowy - LENSO sp. z o.o.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Imię i nazwisko
Regulamin